Nasza kadra

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień „Parasol”

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień „Parasol” to zespół doświadczonych i wykształconych terapeutów, z których część doznała skutków i konsekwencji uzależnienia od środków psychoaktywnych na własnej skórze. To właśnie bagaż doświadczeń połączony z wiedzą zdobytą na przestrzeni całej swojej kariery i pracy zawodowej sprawiają, że terapeuci i specjaliści pracujący w naszych szeregach tak dobrze radzą sobie z problemami swoich pacjentów.
Kadra „Parasola” to nie tylko specjaliści i instruktorzy terapii uzależnień, ale też terapeuci przeszkoleni do pracy z osobami współuzależnionymi, ofiarami i sprawcami przemocy rodzinnej, socjolodzy, lekarze interniści, psychiatrzy oraz pielęgniarki. Cierpliwość, zaangażowanie i przede wszystkim zrozumienie, jakim wykazują się w codziennej pracy z pacjentami sprawia, że osoby zgłaszające się do naszego ośrodka mogą liczyć na pełne wsparcie podczas najtrudniejszych niewątpliwie początków drogi do trzeźwości.
Pełna dyskrecja, przyjacielska atmosfera i panujące dookoła poczucie wsparcia i pomocy pozwalają odzyskać kontrolę nad nałogiem i własnym życie w odpowiednim tempie, dając rezultaty, jakich często nie spodziewa się sam uzależniony.